وقتی در نظر می گیریم از چه نوع متریالی برای پله های خانه استفاده کنیم، می توان به چوب طبیعی، آلومینیوم یا حتی فولاد ضد زنگ فکر کرد. امروز به شما خواهیم گفت که چرا باید گزینه دیگری را در نظر بگیرید: پله های شیشه ای .

 

وقتی از پله های شیشه ای صحبت می کنیم، به طور خاص به نرده های شیشه ای اشاره می کنیم . ساخته شده با شیشه های معماری مقاوم که نور و هوا را به هر خانه ای می آورد. آنها همچنین یک لمس مدرن، ظرافت را ارائه می دهند و ظاهر خوب خود را برای سالها حفظ می کنند. یک راه پله شیشه ای را می توان با مواد دیگر نیز ترکیب کرد. در ادامه در مورد مزایای متعدد آنها صحبت خواهیم کرد. 

چرا پله های شیشه ای را برای خانه خود انتخاب کنید؟

همانطور که در بالا ذکر کردیم، نرده های شیشه ای مزایای بسیاری را ارائه می دهند که از جمله آنها برخی از آنها را که در زیر به تفصیل بیان می کنیم، برجسته می کنیم.

نور و وسعت

نرده‌های معمولی اغلب می‌توانند سنگین و مزاحم به نظر برسند، جریان نور را در یک فضا مسدود می‌کنند و مانع بصری ایجاد می‌کنند که اتاق‌ها و راهروها را بسیار کوچک‌تر و باریک‌تر نشان می‌دهد. در مقابل، پله های شیشه ای با عبور نور بدون مانع، جلوه ای تازه و مطبوع ایجاد می کنند. عدم وجود انسداد بصری فضا را بازتر می کند و آن را پذیراتر می کند. این امر به ویژه در خانه های کوچکتر که در آن فضا در بالاترین حد قرار دارد بسیار ارزشمند است.

امنیت

این باور وجود دارد که نرده شیشه برای نرده های پله ایمن نیست. هیچ چیز دور از واقعیت نیست! در واقع ایمنی یکی از مزایای اصلی این ماده است. شیشه ای که برای ساخت پانل های پله استفاده می شود ضخیم و مقاوم در برابر شکستگی است. با وجود ظاهر ظریف، پنل‌ها و نرده‌های پله‌های شیشه‌ای از استحکام قابل توجهی برخوردار هستند. آنها در برابر انواع سایش و پارگی روزانه و همچنین ضربه ها و ضربه ها مقاومت می کنند.

ماندگاری

هنگامی که یک راه پله جدید نصب می شود، می خواهید آن را برای مدت طولانی دوام بیاورید و ظاهر خوب خود را در طول سال ها حفظ کنید. برخلاف نرده‌های چوبی معمولی، شیشه‌های مقاوم مورد استفاده برای ساخت این سازه‌ها هرگز نمی‌توانند پوسیده شوند یا اتی مانند موریانه‌ها یا کرم‌های چوبی را جذب کنند. نظافت و نگهداری پله های شیشه ای نیز فوق العاده آسان است. شیشه فقط نیاز به تمیز کردن ملایم گهگاهی دارد تا مانند زمان نصب زیبا بماند.

 هزینه

با گذشت زمان، یک راه پله شیشه ای با کیفیت می تواند در هزینه شما در مقایسه با مواد دیگر صرفه جویی کند. همانطور که قبلاً گفتیم، شیشه مانند سایر مواد خورده و خراب نمی شود. به علاوه، بادوام است و نباید برای چندین سال (حتی دهه ها) تعویض شود. سهولت در تمیز کردن باعث صرفه جویی در وقت و هزینه شما می شود زیرا مجبور نخواهید بود ساعت ها را صرف تمیز کردن و صیقل دادن نرده های خود کنید.

طراحی و سبک

هیچ چیز مانند یک راه پله شیشه ای برای ایجاد یک محیط واقعاً معاصر وجود ندارد. پله های شیشه ای خطوط ظریف و مینیمالیستی را ارائه می دهند که با انواع متریال ها و سبک های دکوراسیون هماهنگ است.

می توانیم از شیشه به تنهایی استفاده کنیم یا آن را با چوب یا ف ترکیب کنیم. خطوط واضح و مینیمالیستی به خوبی با دکوراسیون سنتی ترکیب می‌شوند، همانطور که با روندهای طراحی تمیز و ساده امروزی ترکیب می‌شوند. به علاوه، می توانید آن را با چوب مورد علاقه خود برای نرده ها و سایر لوازم جانبی جفت کنید، یا پانل های شیشه ای مستقل را برای جلوه ای ماجراجویانه انتخاب کنید.

نرده شیشه ای چیست و چه خطراتی دارد

نرده آلمنیومی چیست و در راه پله چه نمایی دارد

نرده استیل و سیم بکسل

شیشه ,های ,ای ,پله ,ها ,نرده ,شیشه ای ,های شیشه ,پله های ,را برای ,آن را

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

کلینیک تخصصی روانشناسی و مرکز مشاوره عطر و ادکلن به روزترین خبرنامه تخصصی دکتر اخبار سلامتی interesting things ناهموار وبلاگ شما یادداشت های اینجانب تهران دانش دانلود کتاب